Fotoepilace, odstranění chloupků pomocí IPL

fotoepilace

Fotoepilace slouží k redukci a odstranění nežádoucího ochlupení, na jakémkoliv místě na těle. Je to nejúčinnější forma trvalé epilace. K epilaci používám přístroj IPL (intenzivní pulzní světlo).

K odstranění chloupku dochází díky selektivní fototermolýze, kdy díky melaninu dochází k zahřátí vlasového folikulu na velmi vysokou teplotu a jeho zničení. Zákrok je kvůli růstovým fázím jednotlivých chloupků nutné opakovat alespoň (pětkrát) v rozmezí 4-5 týdnů, aby byl zasažen každý chloupek v jeho růstové fázi.

Fotoepilaci doporucuji zejmena pro epilaci

  • podpaží
  • horního rtu
  • brady
  • třísel
  • brazilskou depilaci
Toto ošetření je prováděno pouze nejvýkonnějším přístrojem v ČR, české výroby.

Rady před fotoepilací

Před a během cyklu tohoto ošetření, platí zákaz slunění a navštěvování solária, zákaz depilace chloupku (kdy je odstraněn kořínek) a používání samoopalovacích přípravků. Při porušení těchto pravidel, je pravděpodobná kožní reakce tzn. puchýře, depigmentace, hyperpigmentace a spálení. Ošetření není vhodné provádět v létě.

Úspěch při aplikaci této metody závisí na mnoha faktorech, jako je tloušťka a barva kůže, síla a barva chloupků, hladina hormonů a zodpovědný přístup klienta.

Průběh fotoepilace

Fotoepilaci předchází pohovor s klientem o jeho zdravotním stavu, předpokládaných výsledcích ošetření a kožní bodové testy.
Ošetření je téměř bezbolestné, díky 100 % chlazení safírovým krystalem.
Po zákroku může být místo aplikace lehce oteklé a začervenalé, tyto příznaky však odezní do dvou dnů.


Objednejte se na odstranění chloupků pomocí fotoepilace.

Please wait...

Objednávky
776 779 093
kontakty